Kilka słów o mnie

Sandra NastulaPodczas tworzenia współpracy bardzo ważną rolę odgrywa relacja. W natłoku codziennych spraw często pomijamy ten element skupiając się na tym co czasem tylko powierzchownie uważamy za ważne. Większość z nas skupia się na sobie, na tym czym się zajmuje, często ważne jest by wykonać usługę sprawnie, szybko i zająć się kolejną. Nie zwracamy w dzisiejszych czasach uwagi na to by człowiek był ważny zawsze, niezależnie od tego czy wnosi coś w nasze życie czy też nie.

Osobiście bardzo cenię i podziwiam osoby w pełni profesjonalne – w moim rozumieniu takie, które nie tylko doskonale znają się na tym czym się zajmują, ale również czerpią z tego pasje, stale się rozwijają, posiadają szerokie kontakty, dzięki czemu potrafią w sposób perfekcyjny łączyć współzależne ze sobą usługi, wyróżniają się pozytywnym nastawieniem, potrafią myśleć analitycznie, dbają o jakość swoich relacji i co najważniejsze – Zadowolenie Kontrahenta jest zawsze na pierwszym miejscu.

Taką właśnie osobą staram się być każdego dnia, a osoby znajdujące się w gronie mojego życia zawodowego traktuję tak jakby były częścią życia osobistego – bo przecież tak właśnie jest.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w bankowości, głównie na stanowiskach kierowniczych, niemal od zawsze pracuję z Klientem, stale wzbogacam swoją wiedzę i umiejętności. Cieszy mnie możliwość połączenia księgowości z finansowaniem, gdyż te dwa elementy są od siebie bardzo zależne. Lubię analizować każdy przypadek indywidualnie, prezentować kilka możliwości wyboru. Liczę się w pełni ze zdaniem drugiej osoby, obopólne zadowolenie jest moim wyznacznikiem. Dzięki nawiązanym relacjom będę mogła polecić Ci osobę czy firmę, której szukasz oraz polecić Ciebie, jeśli ktoś będzie wykonywanych przez Ciebie usług poszukiwał. Pisząc to pragnę podkreślić, że poza tym, iż skorzystasz z mojej oferty, będę oczekiwała tego, że poświęcisz mi kilkanaście minut i opowiesz czym się dokładnie zajmujesz i co definiuje Ciebie oraz Twój Biznes.

Cechuje mnie niesamowita cierpliwość, empatia, pomysłowość. Wyróżnia mnie wysoko rozwinięta sfera emocjonalna. Jestem człowiekiem, a do tego kobietą, więc posiadam również swoje wady i gorsze dni – każdego dnia uczę się je poskramiać, w najgorszej sytuację poproszę o telefon czy spotkanie w dniu kolejnym. Tak samo ja nie będę nękać telefonami Ciebie, jeśli dasz mi do zrozumienia, że to niewłaściwy moment. Udana współpraca, możliwość polegania na sobie, zrozumienie, zaufanie, kontakt, wsparcie, miłe słowo – te elementy powinny definiować udaną relację.

Chcesz wiedzieć więcej? Pytaj. Poznajmy się.